Estetik Diş Hekimliği – Dentiora – Bodrum

Estetik Diş Hekimliği

  • Home
  • Estetik Diş Hekimliği
Shape1
Shape2
Estetik Diş Hekimliği

Estetik dişler günümüzde hastalarımızı en çok cezbeden konular arasındadır. Diş hekimliğinde estetik uygulamalar diş beyazlatma, dişeti estetiği, kompozit lamina uygulamaları, zirkonyum kron ve e max kron ve lamina uygulamalarını kapsamaktadır. Bunun dışında diş mücevherleri de artık estetik uygulamalarda yerini almaktadır. Kliniğimizde uzman hekimlerimiz tüm bu uygulamaları olabilecek en kısa sürede hastalarımızla buluşturmaktadır. Günümüzde teknolojinin de yardımı ile e max kron uygulamaları zirkonyum kronlardan daha hızlı ve daha estetik sonuçlar vermektedir. Dijital sistemlerin de yardımı ile hastalara çok hızlı bir şekilde e max kronlar uygulanmaktadır.

 

Neden Estetik Diş Hekimliği?

Dentiora’da biz, sağlıklı bir gülüşün güzel bir gülüş olduğuna; güzel bir gülüşün ise kişinin en değerli varlıklarından biri olduğuna inanıyoruz. İşte bu yüzden, sadece dişlerinizi tedavi etmiyoruz; tedavi sonunda güzel ve çekici bir gülüşe sahip olmanız için gereken her şeyi yapıyoruz. Biz güzel bir gülüşün, ruhu iyileştirdiğine inanıyoruz.

 

Dentiora’da, çeşitli tedavi yöntemlerimiz arasından size en uygun tedavi yöntemini kolaylıkla bulabilirsiniz. Diş restorasyonlarından, diş beyazlatmaya; Dentiora Gülüş Tasarımından, gülüşünüzün ve yüzünüzün karakteristik özelliklerinin geliştirilmesine kadar, çok çeşitli estetik diş hekimliği tedavileri uygulanmaktadır.

 

Estetik Diş Hekimliğinde Uyguladığımız Tedaviler

Dentiora’da sizlere estetik diş hekimliği alanında, en ileri teknoloji materyallerle ve her biri kendi alanında uzman diş hekimlerimizle hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Dişlerinizle ilgili probleminiz ne olursa olsun, hekimlerimiz sorununuza en iyi çözümü bulacaktır. Sizlerin memnuniyetini önemsiyoruz.

 

Diş Beyazlatma

https://www.dentiora.com/service-post/dijital-gulus-tasarimi/

 

Dentiora – Bodrum Diş Kliniği

Online Randevu Talebi

    Dosya Gönderin