Diş Beyazlatma – Dentiora – Bodrum

Diş Beyazlatma

  • Home
  • Diş Beyazlatma
Image
Shape1
Shape2
Diş Beyazlatma

Hangi durumlarda dişlerimi beyazlatmalıyım?

 

Diş Beyazlatma Tedavisi

Günümüzde hastaların estetik ihtiyaçları gün geçtikçe artmaktadır. Çok sık kullanılan sigara, şarap, kahve ve çay gibi renklendirici maddeler dişleri boyamaktadır. Bu yüzden dişlerinin doğal sarılıklarından mutlu olmayan ve dişleri renklenmiş hastalar diş beyazlatma işlemini kliniklerden çok sık almaktadır.

 

Diş beyazlatma işlemi sanılanın aksine fiziksel olarak dişin dış yüzeyinde değil kimyasal olarak dişin mine tabakasının altındaki dokuda yapılmaktadır.

 

İşlem dişlerin dişeti bölümünün korunması amacıyla dişeti bariyerinin yapılması ile başlar. Daha sonra işlem yapılacak dişlere beyazlatma jeli uygulanarak beklenir. Tedavi hekimin jelleri uzaklaştırarak dişleri yıkaması ile sonlanır.

 

Hasta işlemden sonra günlük hayatına devam edebilir.

 

Amerikan Kozmetik Diş Hekimliği Akademisi’nin yapmış olduğu son çalışmaya göre, güzel bir gülüşe sahip olan insanlar profesyonel ve aile yaşamlarında daha başarılılar. Eğer siz de koyu renkli veya lekeli dişlerden şikayetçiyseniz, size profesyonel diş beyazlatma içeren mükemmel bir çözümümüz var.

 

Diş Beyazlatma Nedir?

 

image

 

Diş beyazlatma, güvenli ve etkili beyazlatıcı maddeler kullanılarak dişlerinizin renginin açıldığı ve lekelerin giderildiği oldukça güvenilir bir yöntemdir. Diş beyazlatma nedir? Diş beyazlatma fiyatları nedir? Diş beyazlatma nasıl yapılır? merak ettiğiniz tüm cevaplar bu yazıda. Tek seansta sizi hayalinizdeki bembeyaz dişlere kavuşturuyoruz.

 

Dentiora Diş Beyazlatma Prosedürü Şu Şekildedir;

Muayene: Diş hekimlerimiz sizi muayene edecekler ve diş beyazlatma tedavisi için uygun bir aday olup olmadığınıza karar vereceklerdir.

Tedavi Sonucu: Diş beyazlatma tedaviniz yaklaşık 1 saat sürecektir. Tedaviniz sırasında favori filminizi izleyebilir ya da dinlendirici müziklerimizden istediğinizi dinleyebilirsiniz. Tek seansta diş renginizde anında beyazlama göreceksiniz.

 

Neden Dentiora?

İşte Dentiora’yı seçmeniz için birkaç neden:

Zoom teknolojisi: Sizleri yalnızca tek seansta hayalinizdeki beyazlıkta dişlere kavuşturuyoruz. Diş beyazlatma tedavimizde üstün nitelikli Zoom teknolojisini kullanıyoruz. Zoom formülü, dünya çapında önde gelen diş hekimleri tarafından kullanılan eşsiz bir formüldür.

Uzman Diş Hekimlerimiz: Diş beyazlatma tedavisinde sadece en iyi formülü kullanmak yeterli değil. Dentiora’da üstün beyazlatma formülünü size alanında uzman ve tecrübeli diş hekimlerimiz uyguluyor. Gülüşünüz Dentiora”da güvenilir ellerde.

Diş Hassasiyetinin Önlenmesi: Birçok hasta diş beyazlatma tedavisi sırasında veya sonrasında diş hassasiyeti yaşadıklarından şikâyet eder. Ancak Dentiora’da durum böyle değil! Kullandığımız Zoom diş beyazlatma formülünün, diş hassasiyetini minimuma indirdiği klinik olarak kanıtlanmıştır. Dentiora’da diş beyazlatma tedavisinin ardından özel hassasiyet önleyici jel ve E vitamini kullanarak, hastalarımıza diş hassasiyeti yaşatmadan konforlu bir tedavi sunuyoruz.

Bodrum Diş Beyazlatma

 

Gülüşünüz Koruma Altında

Dentiora’da dişlerinizin beyazlığını uzun süre muhafaza etmenize yardımcı olacak basit çözümlerimiz var:

 

Diş Dostu Yiyecekler Tüketme

Diş hekimlerimizin size verdiği talimatları uygulayarak, dişlerinizin beyazlığını uzun süre koruyun.

 

Ağız Hijyenine Dikkat Etme

Diş lekelerini önlemenin diğer bir yolu, dişleri düzenli olarak fırçalamak ve diş ipi kullanmaktır. Dişlerinizi doğru bir şekilde fırçaladığınız zaman, diş lekelerine sebep olan yiyecek partikülleri temizlenmiş olur.

 

Düzenli Muayene

Kliniğimizi düzenli kontroller için ziyaret ettiğinizde, dişlerinizin rengini de inceleyeceğiz. Eğer herhangi bir sıkıntı fark edilirse, diş hekimlerimiz dişlerinize beyazlığını tekrar kazandırmak için gerekli önlemleri alacaklar.

 

“Sadece gülüşünüzü değil, hayatınızı değiştiriyoruz.”

 

 

Dentiora – Bodrum Diş Kliniği

Online Randevu Talebi

    Dosya Gönderin